Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2013-02-25 15:10:44 33368

Iszik az a macska eleget? Próbáljatok ki vízforgatós itatót, sok macska jobban szereti, mert frissebb a víz benne.

A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2013-02-25 12:54:33 33367

Semmi komoly, csak pár falat konzervkaját leszámítva csak száraztápot eszik és ez hébe-hóba meglátszik a székletén. Ezért gondoltam először táplákkiegészítésre, ami kicsit "könnyit" a sok száraztáp megemésztésén.

Előzmény:
Nyafkamacska Creative Commons License 2013-02-25 10:52:44 33366

Ha komolyabb a gond, a Laevolac lactuloz szirup is jó. Csak ahhoz hozzá lehet szokni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!