Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2013-02-25 12:54:33 33367

Semmi komoly, csak pár falat konzervkaját leszámítva csak száraztápot eszik és ez hébe-hóba meglátszik a székletén. Ezért gondoltam először táplákkiegészítésre, ami kicsit "könnyit" a sok száraztáp megemésztésén.

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2013-02-25 10:52:44 33366

Ha komolyabb a gond, a Laevolac lactuloz szirup is jó. Csak ahhoz hozzá lehet szokni.

Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2013-02-25 10:45:53 33365

"Egyébként joghurt, kefír, maláta paszta, sütőtök püré" - sajnos ezeket nem eszi meg, erőszakkal meg nem akarom letolni a torkán! A táp nevét köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!