|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2013-02-25 10:52:44
|
33366
|
Ha komolyabb a gond, a Laevolac lactuloz szirup is jó. Csak ahhoz hozzá lehet szokni. |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2013-02-25 10:45:53
|
33365
|
"Egyébként joghurt, kefír, maláta paszta, sütőtök püré" - sajnos ezeket nem eszi meg, erőszakkal meg nem akarom letolni a torkán! A táp nevét köszönöm! |
|
Előzmény:
 |
Nyafkamacska
2013-02-25 08:51:00
|
33364
|
Royal Canin Fibre kifejezetten bélsárpangásos macskáknak van.
Egyébként joghurt, kefír, maláta paszta, sütőtök püré. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|