|
|
|
|
 |
Octi19
2013-02-24 12:33:30
|
19460
|
Maximális jóindulattal, de inkább egy jó állatorvost keress neki. Hagyd a tenyésztést az elkötelezett szakemberekre! |
|
A hozzászólás:
 |
sjohn
2013-02-24 12:17:57
|
19458
|
Az enyém most múlt egy éves és még mindíg a RC 36-os kaját eszi.
Látszólag nem unja.
Próbáltam adni neki túrót, sajtot, de csak megszagolta és aztán nekiállt játszani vele.
Most leginkább egy fiú hiányzik neki, mert nagyon érzi a tavaszt, de sehol sem találok :-(( |
|
Előzmény:
 |
katalin57
2013-02-24 09:48:18
|
19457
|
sziasztok!segitségeteket kérném,3 honapos a kiscicám Royal canin tápra volt szoktatva,mást lehet-e adni neki?szerintem megunja...másik pedig,néha picit az utószéklete nyálkás,picit véres,doki mondta semmi baja,de én aggódom!A tenyésztő szerint lehet neki túrót,sajtot adni..esetleg ha valakinek van tapasztalata kérem segítsen!köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|