Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2013-02-24 12:33:30 19460

Maximális jóindulattal, de inkább egy jó állatorvost keress neki. Hagyd a tenyésztést az elkötelezett szakemberekre!

A hozzászólás:
sjohn Creative Commons License 2013-02-24 12:17:57 19458

Az enyém most múlt egy éves és még mindíg a RC 36-os kaját eszi.

Látszólag nem unja.

Próbáltam adni neki túrót, sajtot, de csak megszagolta és aztán nekiállt játszani vele.

Most leginkább egy fiú hiányzik neki, mert nagyon érzi a tavaszt, de sehol sem találok :-((

Előzmény:
katalin57 Creative Commons License 2013-02-24 09:48:18 19457

sziasztok!segitségeteket kérném,3 honapos a kiscicám Royal canin tápra volt szoktatva,mást lehet-e adni neki?szerintem megunja...másik pedig,néha picit az utószéklete nyálkás,picit véres,doki mondta semmi baja,de én aggódom!A tenyésztő szerint lehet neki túrót,sajtot adni..esetleg ha valakinek van tapasztalata kérem segítsen!köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!