|
|
|
|
 |
ancus75
2013-02-24 15:16:46
|
19461
|
Katalin,szerintem vidd egy másik dokihoz.Nekünk is volt mostanában ilyen gondunk.Kapott injekciót és diétáztatni kellett.Véres nyálkás kaki lehet sok mindentől...pl bélféreg,gyulladás a gyomorban vagy a bélben...stb.Mindenképpen foglalkozni kell vele.A tejtől valóban hasmenése lehet,mert a laktózt nem tudja lebontani a szervezete,de én is adtam már neki,akkor amikor erre volt szükség.Inkább mint a gyógyszer.A sajtot Luxi is szereti reszelve vagy a puha kockasajtot.Természetesen natúrt,de nem kilószámra,mert az nem táplálék,csak nasi.Próbálkozz nyugodtan a tápokkal.A miénk is válogatós.Az RC száraz az amit kicsi kora óta eszik,a nedveset mindig cserélgetnem kell,mert megunja:-)) |
|
 |
Octi19
2013-02-24 12:31:32
|
19459
|
nekünk sincs gond az RC termékeivel, volt már olyan, hogy elfogyott és a helyi boltban vettem neki a TV-ben hirdetett márkák közül, azt nem nagyon szerette. Aztán evett már egy jó darabig Schesir tápot is, azt sem szerette úgy mint az RC-t. Találtunk is egy nagyon kedvezményes árakon dolgozó, és ingyen kiszállító web-shop-ot, és onnan rendeljük 10-kg-os kiszerelésben.
Tejterméket viszont nem szabad adni nekik!!!! Hasmenést okozhat, mert vannak olyan fehérjék a tejben amiket nem tudnak megemészteni. Mi csak RC szárazt ápot, MIAMOR alutasakost adunk Lizinek. Néha, amikor felvágott a kaja, akkor szokott kapni csirkemellsonkát, de semmi fűszereset, vagy ízesítettet. |
|
 |
sjohn
2013-02-24 12:17:57
|
19458
|
Az enyém most múlt egy éves és még mindíg a RC 36-os kaját eszi.
Látszólag nem unja.
Próbáltam adni neki túrót, sajtot, de csak megszagolta és aztán nekiállt játszani vele.
Most leginkább egy fiú hiányzik neki, mert nagyon érzi a tavaszt, de sehol sem találok :-(( |
|
A hozzászólás:
 |
katalin57
2013-02-24 09:48:18
|
19457
|
sziasztok!segitségeteket kérném,3 honapos a kiscicám Royal canin tápra volt szoktatva,mást lehet-e adni neki?szerintem megunja...másik pedig,néha picit az utószéklete nyálkás,picit véres,doki mondta semmi baja,de én aggódom!A tenyésztő szerint lehet neki túrót,sajtot adni..esetleg ha valakinek van tapasztalata kérem segítsen!köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|