Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
EMZEPERIKSZ Creative Commons License 2013-02-20 22:01:04 748

Szia, én anno használtam Fujin, szép 360 fokos látószöget adott, rázoomolva meg szuperszéles volt. Rontotta a minőséget de netes kép/emlékkép kategóriában azért elment. Inkább a torzítás ami játéknak jó volt de hosszú távon meguntam, maradt a sima 18mm most a Canonon. Ahogy mondják mindenki átesik a halszemen egyszer :) baráti társaságban tuti mókaforrás.

Előzmény:
bundi82 Creative Commons License 2013-02-05 12:42:50 746

Sziasztok!

 

segítség kéne, szűrőmenetbe (52mm, 58 mm) tekerhető halszem előtét(objektív)et, használt-e már valaki, és mi a véleménye róla. Azt gondolom hogy nem kell tőle olyan minőséget várni, mint egy halszemobjektívtől, de nem is annyiba kerül. Hobbi célra érdemes beszerezni, vagy esetleg használhatatlan!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!