|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
EMZEPERIKSZ
2013-02-20 22:01:04
|
748
|
Szia, én anno használtam Fujin, szép 360 fokos látószöget adott, rázoomolva meg szuperszéles volt. Rontotta a minőséget de netes kép/emlékkép kategóriában azért elment. Inkább a torzítás ami játéknak jó volt de hosszú távon meguntam, maradt a sima 18mm most a Canonon. Ahogy mondják mindenki átesik a halszemen egyszer :) baráti társaságban tuti mókaforrás. |
|
Előzmény:
 |
bundi82
2013-02-05 12:42:50
|
746
|
Sziasztok!
segítség kéne, szűrőmenetbe (52mm, 58 mm) tekerhető halszem előtét(objektív)et, használt-e már valaki, és mi a véleménye róla. Azt gondolom hogy nem kell tőle olyan minőséget várni, mint egy halszemobjektívtől, de nem is annyiba kerül. Hobbi célra érdemes beszerezni, vagy esetleg használhatatlan!? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|