|
|
|
|
 |
Octi19
2013-02-20 20:31:02
|
19456
|
Szia! Nálunk nincs az a piszok nagy meleg, este felé amikor mindenki itthon van akkor ~21°C alváshoz és a többi esetben 17-18°C. Szerintem ez nem az a piszok nagy meleg, sőt! Persze az is igaz, hogy nagyságrendekkel melegebb mint a kinti, de nálunk nyáron sem változik a helyzet nagyon, akkor is belefulladunk a szőrbe.
Tervezem mostanában, hogy megkérdezem a dokimat, csak gondoltam hátha... |
|
A hozzászólás:
 |
ancus75
2013-02-20 18:39:48
|
19455
|
Szia Octi!
Ez a probléma nálunk is.Béres cseppet adok,Luxinak.Ez kicsit segít.Szerintem a fűtés miatt van.Legalábbis én így tapasztaltam.Rajtuk van ugye a téli bubda,viszont nincs rá szükség.Ezért gyakorlatilag folyamatosan "vedlik".Szerintem.Aztán lehet,h valakinek van más ötlete. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|