Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-19 16:39:43 11418

Druszám, az én szürkeállományomnak már annyi!!!!

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-19 16:26:40 11417

Arany Barátom!

Ha ma nem tudod hogy holnap jössz-e, akkor nagy GÁZ van veled!

majd kéz rátétellel megjavitom a buratinódat de lehet segédeszközt kell igénybe vennem, baseball ütöt! Lehet valami meszesedésed vagy rozsdásodás van a szürkeállományban!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-19 16:12:52 11415

Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!