|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-19 16:39:43
|
11418
|
Druszám, az én szürkeállományomnak már annyi!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-19 16:26:40
|
11417
|
Arany Barátom!
Ha ma nem tudod hogy holnap jössz-e, akkor nagy GÁZ van veled!
majd kéz rátétellel megjavitom a buratinódat de lehet segédeszközt kell igénybe vennem, baseball ütöt! Lehet valami meszesedésed vagy rozsdásodás van a szürkeállományban!
csá. |
|
Előzmény:
 |
kishármas
2013-02-19 16:12:52
|
11415
|
Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|