Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-19 16:26:40 11417

Arany Barátom!

Ha ma nem tudod hogy holnap jössz-e, akkor nagy GÁZ van veled!

majd kéz rátétellel megjavitom a buratinódat de lehet segédeszközt kell igénybe vennem, baseball ütöt! Lehet valami meszesedésed vagy rozsdásodás van a szürkeállományban!

csá.

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-02-19 16:12:52 11415

Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba!

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-17 07:57:35 11412

Szeva Druszám!

Ezt a  - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!

Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!