|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-02-19 16:26:40
|
11417
|
Arany Barátom!
Ha ma nem tudod hogy holnap jössz-e, akkor nagy GÁZ van veled!
majd kéz rátétellel megjavitom a buratinódat de lehet segédeszközt kell igénybe vennem, baseball ütöt! Lehet valami meszesedésed vagy rozsdásodás van a szürkeállományban!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-02-19 16:12:52
|
11415
|
Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba! |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-02-17 07:57:35
|
11412
|
Szeva Druszám!
Ezt a - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!
Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|