Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tunker Creative Commons License 2013-02-19 13:24:08 175

Az én kutam is feneketlen, de időnként ha úgy adódik pár vödörrel húzhatok ki belőle... Én is hobbiként indítottam, de sajnos rá kell jönni hogy ha az embernek kevés pénze van akkor el kell kezdeni pofátlan (relatív) összegeket kérni az alkalmazott fotográfiáért.

Egy "profi" annyi pénzért a telefont sem veszi fel amennyiért én elmegyek fotózni. De én legalább élvezem azt amit csinálok! :)

Előzmény:
gabor01 Creative Commons License 2013-02-18 06:28:24 172

"sajnos annyira lassan termelné ki az árát"

 

Akkor te egy köztes állapot vagy :-)

Mi legtöbben szigorúan véve amatőrök vagyunk, vagy még azok sem.

A fotózással a pénzünket egy feneketlen kútba hajigáljuk :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!