|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fvcc
2013-02-18 21:26:47
|
174
|
Ez az akksis megoldás nem rossz, de sajnos annyira lassan termelné ki az árát
Nem is mondtam, hogy vegyél, csak feldobtam a labdát, hogy merre is fejlődik a világ
inkább veszek két rendszervakut, meg tartót hozzá. Ebay-ről meg lehet úszni 40ezerből,
Úgy látom, te is bele szeretnél lépni a Yongnuo pocsolyába. Vigyázz, mert sáros lesz a lábad, úszik 40ezred, utána meg vehetsz VAKUT. :D
|
|
Előzmény:
 |
Tunker
2013-02-18 02:14:39
|
171
|
Ez az akksis megoldás nem rossz, de sajnos annyira lassan termelné ki az árát hogy inkább veszek két rendszervakut, meg tartót hozzá.
Ebay-ről meg lehet úszni 40ezerből, ami sajnos egy inverteres vakunak a töredéke. Igaz, a teljesítményt nem lehet összehasonlítani. :)
De majd rásegítünk derítőlappal! :))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|