Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fvcc Creative Commons License 2013-02-18 21:26:47 174

Ez az akksis megoldás nem rossz, de sajnos annyira lassan termelné ki az árát

Nem is mondtam, hogy vegyél, csak feldobtam a labdát, hogy merre is fejlődik a világ


inkább veszek két rendszervakut, meg tartót hozzá. Ebay-ről meg lehet úszni 40ezerből,

Úgy látom, te is bele szeretnél lépni a Yongnuo pocsolyába. Vigyázz, mert sáros lesz a lábad, úszik 40ezred, utána meg vehetsz VAKUT.   :D

Előzmény:
Tunker Creative Commons License 2013-02-18 02:14:39 171

Ez az akksis megoldás nem rossz, de sajnos annyira lassan termelné ki az árát hogy inkább veszek két rendszervakut, meg tartót hozzá.

Ebay-ről meg lehet úszni 40ezerből, ami sajnos egy inverteres vakunak a töredéke. Igaz, a teljesítményt nem lehet összehasonlítani. :)

De majd rásegítünk derítőlappal! :))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!