Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fvcc Creative Commons License 2013-02-17 21:31:16 170

Kezdő koromban

 

15 éves koromban már nagymenő voltam (lehet röhögni, de így igaz = egy fél ország ismerte a nevem), saját pénzböl vettem meg a nálunk kapható legjobb fgépet: Exakta RTL 1000, pentaprizmás fénymérős keresővel (ez 1972-ben volt, késöbb ennek a gépnek a "tudásából" élt a Praktika gyár vagy 20 évig). Az ára? tán négy-öt havi tiszta átlagkereset...

Előzmény:
Ibekesi Creative Commons License 2013-02-17 20:38:58 168

A legviccesebb amikor valaki buher cucokkal megy a  pénzes melót megcsinálni.

Kezdő koromban én is megvettem egy esernyőt vettem hozzá ezüst festéket aztán befujtam és nem érettem miért nem stimmel aztán fogtam kidobtam és megvettem a boltba a gyári ezüst esenyőt.Magyarúl jól ráfizttem mert nekem a buher dologra költött pénz is hozzá adódott a kiadáshoz.Azóta eltelt 7 év és csak a jót veszem meg hogy ne kétszer kelljen vásárolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!