|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fvcc
2013-02-17 21:31:16
|
170
|
Kezdő koromban
15 éves koromban már nagymenő voltam (lehet röhögni, de így igaz = egy fél ország ismerte a nevem), saját pénzböl vettem meg a nálunk kapható legjobb fgépet: Exakta RTL 1000, pentaprizmás fénymérős keresővel (ez 1972-ben volt, késöbb ennek a gépnek a "tudásából" élt a Praktika gyár vagy 20 évig). Az ára? tán négy-öt havi tiszta átlagkereset...
|
|
Előzmény:
 |
Ibekesi
2013-02-17 20:38:58
|
168
|
A legviccesebb amikor valaki buher cucokkal megy a pénzes melót megcsinálni.
Kezdő koromban én is megvettem egy esernyőt vettem hozzá ezüst festéket aztán befujtam és nem érettem miért nem stimmel aztán fogtam kidobtam és megvettem a boltba a gyári ezüst esenyőt.Magyarúl jól ráfizttem mert nekem a buher dologra költött pénz is hozzá adódott a kiadáshoz.Azóta eltelt 7 év és csak a jót veszem meg hogy ne kétszer kelljen vásárolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|