|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fvcc
2013-02-17 21:15:18
|
169
|
Hát igen.
Gagyival többet veszt az ember, mint gondolná. Vmikor régen volt 2 szalagavató, egyszerre 3 osztály. kb 100 "gyerek"
- a) mindegyiknek volt saját fotósa, nekem is egy osztály. A tüzés egyszerre ment, nagy iramban. Kb. az 5 személy után látom, hogy mindenki a másik kettőt bámulja, azok meg a vakujukon a kis lámpát, hogy mikkor gyullad ki. (egy perc után mindkettő elkullogott). Fél perc tanácstalanság mindenütt, majd 10 sec. alatt megbeszéltem a másik két osztályfőnőkkel is és átvettem szimultán mindhárom osztályt.
- b) ugyanaz a helyzet, azzal a különbséggel, hogy a másik kettő "fotós" el sem jött.
Két osztály helyett lett 6, és 4x annyi pénzem :) |
|
Előzmény:
 |
Ibekesi
2013-02-17 20:38:58
|
168
|
A legviccesebb amikor valaki buher cucokkal megy a pénzes melót megcsinálni.
Kezdő koromban én is megvettem egy esernyőt vettem hozzá ezüst festéket aztán befujtam és nem érettem miért nem stimmel aztán fogtam kidobtam és megvettem a boltba a gyári ezüst esenyőt.Magyarúl jól ráfizttem mert nekem a buher dologra költött pénz is hozzá adódott a kiadáshoz.Azóta eltelt 7 év és csak a jót veszem meg hogy ne kétszer kelljen vásárolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|