Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fvcc Creative Commons License 2013-02-17 21:15:18 169

Hát igen.

Gagyival többet veszt az ember, mint gondolná. Vmikor régen volt 2 szalagavató, egyszerre 3 osztály. kb 100 "gyerek"

- a) mindegyiknek volt saját fotósa, nekem is egy osztály. A tüzés egyszerre ment, nagy iramban. Kb. az 5 személy után látom, hogy mindenki a másik kettőt bámulja, azok meg a vakujukon a kis lámpát, hogy mikkor gyullad ki.  (egy perc után mindkettő elkullogott). Fél perc tanácstalanság mindenütt, majd 10 sec. alatt megbeszéltem a másik két osztályfőnőkkel is és átvettem szimultán mindhárom osztályt.

- b) ugyanaz a helyzet, azzal a különbséggel, hogy a másik kettő "fotós" el sem jött.

Két osztály helyett lett 6, és 4x annyi pénzem :)

Előzmény:
Ibekesi Creative Commons License 2013-02-17 20:38:58 168

A legviccesebb amikor valaki buher cucokkal megy a  pénzes melót megcsinálni.

Kezdő koromban én is megvettem egy esernyőt vettem hozzá ezüst festéket aztán befujtam és nem érettem miért nem stimmel aztán fogtam kidobtam és megvettem a boltba a gyári ezüst esenyőt.Magyarúl jól ráfizttem mert nekem a buher dologra költött pénz is hozzá adódott a kiadáshoz.Azóta eltelt 7 év és csak a jót veszem meg hogy ne kétszer kelljen vásárolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!