|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-19 16:15:20
|
11416
|
Most,hogy Druszámhoz viszem a megmaradt madarakat itt már nem marad semmi. Csak az új fajtával akarok foglalkozni a díszbaromfit teljesen abbahagytam. De!!!! Egy olyan brutális magas kakast azért el tudnák képzelni a későbbiekben. |
|
A hozzászólás:
 |
Johny24
2013-02-17 16:39:35
|
11414
|
Két kakas volt,lehetett volna választani a 2 közül,és a jérce az.Már csak ez az egy kakas van a jércével.72-3cm-es lett,Falco-nál van a tesója,azt mondja az is ott körül van. |
|
Előzmény:
 |
a füvesember
2013-02-16 22:48:32
|
11411
|
helo ezeket akartad eladni?végülis hány centi lett a képen jonak tünik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|