Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-19 16:15:20 11416

Most,hogy Druszámhoz viszem a megmaradt madarakat itt már nem marad semmi. Csak az új fajtával akarok foglalkozni a díszbaromfit teljesen abbahagytam. De!!!! Egy olyan  brutális magas kakast azért el tudnák képzelni a későbbiekben.

A hozzászólás:
Johny24 Creative Commons License 2013-02-17 16:39:35 11414

Két kakas volt,lehetett volna választani a 2 közül,és a jérce az.Már csak ez az egy kakas van a jércével.72-3cm-es lett,Falco-nál van a tesója,azt mondja az is ott körül van.

Előzmény:
a füvesember Creative Commons License 2013-02-16 22:48:32 11411

helo ezeket akartad eladni?végülis hány centi lett a képen jonak tünik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!