|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2013-02-17 13:55:49
|
33362
|
Már viheted ivartalaníttatni.
Az oltás árát a dokitól kérdezd meg. Többezer forntos különbség lehet rendelőnként. |
|
A hozzászólás:
 |
szedernyuszi
2013-02-17 13:33:48
|
33361
|
Én is szeretném minél hamarabb ivartalaníttatni a fiú cicánkat. Most 4 hónapos, lehet már dokihoz vinni? Jobb ugye ha nem várjuk meg míg ivarérett lesz?
A leukózis-oltás kb mennyibe kerül? Azt még előtte kapja meg vagy utána, vagy tökmindegy :) A többi oltása már megvan, féreghajtva is volt már többször. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|