Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-19 16:12:52 11415

Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba!

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-17 07:57:35 11412

Szeva Druszám!

Ezt a  - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!

Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-16 21:39:31 11409

A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!