|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-19 16:12:52
|
11415
|
Vagy holnap vagy pénteken megyek!! ?Még nyomom beléjük a férget és az atkákat. A kutyákat zárd el, mert azokat is megeszik!!!Ha valamim csoda folytán még sem tudnák menni, akkor szólsz mikor érsz rá és viszem Hatvanba! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-17 07:57:35
|
11412
|
Szeva Druszám!
Ezt a - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!
Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!
csá. |
|
Előzmény:
 |
kishármas
2013-02-16 21:39:31
|
11409
|
A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|