|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-02-17 07:57:35
|
11412
|
Szeva Druszám!
Ezt a - valószinü - dolgot azért egy kicsit konkrétabban le kellene dumálni, mert erröl a régi vicc jut eszembe mikor a nagyfater megy klotyófelé ujsággal, valószinü hogy sz@rni megy mert olvasni nem tud!
Ha nem jön össze, akkor mint irtam ha máskor nem de a hétvégén hatvanig le kellene hoznod öket!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-02-16 21:39:31
|
11409
|
A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!! |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-02-13 17:30:12
|
11396
|
Arany Barátom Te Jövöbelátó!
Mikor jössz a jövöhéten sac/kb.? Mert eladtam már mindent ami utban volt és üresen tátonganak a tyúkólak!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|