Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2013-02-14 08:24:00 161

A régebbi Hensel Integra 500-ban nem kínai cucok voltak. Szétszedtem, megnéztem. De egy elektronikus alkatrészről, amin többnyire csak a paraméterek szerepelnek elég nehéz megmondani...minden esetre semmin nem láttam made in China feliratot:-). Lehet vitatkozni a profi, és gagyibb eszközök létjogosultságán napestig. Mindent a maga helyén kell használni. Nekem itthoni hobbifotózgatásra mérete, és teljesítménye miatt sem jött be egy 500ws-os szett. A gagyi kínai 160-as stúdiószett viszont tökéletes, amire kell.

Viszont szedtem szét a legegyszerűbb eszközt, a villanj körtét is. Meglepően precízen, korrekten összerakott szerkezet. 1 dolgot nem bírt: a folyamatos igénybevételt.... Mert hűtése az nincs.

Előzmény:
joskabacsi Creative Commons License 2013-02-13 00:37:54 160

 

A Mikrosat éppúgy kínai/dél-koreai koppintásokat forgalmaz mint a többi, de sejtésem szerint a Henselekben is kínai kondik és cső van ...  szóval ha nem teszel milliós nagysegrendű pénzt mondjuk 2 Profotó vakuba, akkor ne legyél biztos benne hogy nem kínait kapsz, legfeljebb szebb ruhában ... 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!