|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
cannonball
2013-02-14 08:24:00
|
161
|
A régebbi Hensel Integra 500-ban nem kínai cucok voltak. Szétszedtem, megnéztem. De egy elektronikus alkatrészről, amin többnyire csak a paraméterek szerepelnek elég nehéz megmondani...minden esetre semmin nem láttam made in China feliratot:-). Lehet vitatkozni a profi, és gagyibb eszközök létjogosultságán napestig. Mindent a maga helyén kell használni. Nekem itthoni hobbifotózgatásra mérete, és teljesítménye miatt sem jött be egy 500ws-os szett. A gagyi kínai 160-as stúdiószett viszont tökéletes, amire kell.
Viszont szedtem szét a legegyszerűbb eszközt, a villanj körtét is. Meglepően precízen, korrekten összerakott szerkezet. 1 dolgot nem bírt: a folyamatos igénybevételt.... Mert hűtése az nincs. |
|
Előzmény:
 |
joskabacsi
2013-02-13 00:37:54
|
160
|
A Mikrosat éppúgy kínai/dél-koreai koppintásokat forgalmaz mint a többi, de sejtésem szerint a Henselekben is kínai kondik és cső van ... szóval ha nem teszel milliós nagysegrendű pénzt mondjuk 2 Profotó vakuba, akkor ne legyél biztos benne hogy nem kínait kapsz, legfeljebb szebb ruhában ...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|