|
|
|
|
 |
CornFake
2013-02-14 09:07:38
|
33357
|
jaj ugy klatszik ezek a szinek parban jarnak:D
egyebkent nalunk Z is csinalta,legalabb fel evif ivartalanitas utan,aztan elmult neki...

|
|
 |
CyberCat
2013-02-14 08:17:41
|
33356
|
Lehet, hogy csak domináns. És ha ivartalanításkor már ivarérett volt, akkor megmaradhatnak kandúros viselkedési formák. Az én kandúrom is csinál ilyeneket, teljesen imitálja a párzási folyamatot, rázogatja a farkát, mintha spriccelne stb. |
|
 |
Nyafkamacska
2013-02-13 23:10:25
|
33355
|
Szerintem előbb nyúlj alá és ogyorózd meg. Ha kiherélték, nincs heréje.
Viszont akkor is előfordul nagynéha, hogy bent marad egy szövetdarab és elkezd hormonokat termelni.
Kandúrszagú a vizelete? |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|