Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-16 21:39:31 11409

A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!!

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-13 17:30:12 11396

Arany Barátom Te Jövöbelátó!

Mikor jössz a jövöhéten sac/kb.? Mert eladtam már mindent ami utban volt és üresen tátonganak a tyúkólak!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-12 16:11:38 11390

Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!