|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-16 21:39:31
|
11409
|
A gyerekek alakulnak így valószínűleg a jövő héten megyek!! Két gyerek ,asszony meg én! Neked annyi. Viszünk eszünk ,iszunk mindent!! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-13 17:30:12
|
11396
|
Arany Barátom Te Jövöbelátó!
Mikor jössz a jövöhéten sac/kb.? Mert eladtam már mindent ami utban volt és üresen tátonganak a tyúkólak!
csá. |
|
Előzmény:
 |
kishármas
2013-02-12 16:11:38
|
11390
|
Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|