|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-02-13 20:55:29
|
11398
|
Brahma projekt lefujva!nagyon telitett a piac velük!De óriás cochin-t még keresek!
+keresek HU100FSK keltetöt,ha valaki tud akkor szóljon,akár ujat is ha valaki tud kedvezménnyel |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-13 17:29:05
|
11395
|
Rögtön gondoltam hogy a könnyebb megoldást választod, Bráhmával hogy álsz, szereztél ?
Óriás cochint?
csá. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-02-12 21:30:39
|
11394
|
az akartam lenni,de most meg annyi hó lett,hogy nem nekem való ez már,nem birom én ezt idegekkel,ugyhogy megszöktem:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|