Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-13 17:29:05 11395

Rögtön gondoltam hogy a könnyebb megoldást választod, Bráhmával hogy álsz, szereztél ?

Óriás cochint?

csá.

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 21:30:39 11394

az akartam lenni,de most meg annyi hó lett,hogy nem nekem való ez már,nem birom én ezt idegekkel,ugyhogy megszöktem:-)

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-12 16:22:13 11392

Szeva Druszám Te Vajákos DR!

Szerinted miért ilyenkor jár a sógorokhoz? Hómunkás az istenadta!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!