|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-02-13 17:29:05
|
11395
|
Rögtön gondoltam hogy a könnyebb megoldást választod, Bráhmával hogy álsz, szereztél ?
Óriás cochint?
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-02-12 21:30:39
|
11394
|
az akartam lenni,de most meg annyi hó lett,hogy nem nekem való ez már,nem birom én ezt idegekkel,ugyhogy megszöktem:-) |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-02-12 16:22:13
|
11392
|
Szeva Druszám Te Vajákos DR!
Szerinted miért ilyenkor jár a sógorokhoz? Hómunkás az istenadta!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|