Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-16 21:37:51 11408

Még van??? Nem vagytok elég hatékonyak!Ahová mi járunk két nap után a fű sem nő!

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 21:27:29 11393

természetesen!de van még 3t vas ami szerintem ott marad,mert kicsi a kocsi,és ezek a marhák dobják a szemétbe,mert nem tudják értékelni:-)

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-12 16:12:09 11391

Loptál azért haza valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!