Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-16 21:36:36 11407

Druszám! Ilyenkor hómunkás??? Én juliusban szoktam hómunkásnak jelentkezni. Érdekes, de nem kellek.

Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 21:30:39 11394

az akartam lenni,de most meg annyi hó lett,hogy nem nekem való ez már,nem birom én ezt idegekkel,ugyhogy megszöktem:-)

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-12 16:22:13 11392

Szeva Druszám Te Vajákos DR!

Szerinted miért ilyenkor jár a sógorokhoz? Hómunkás az istenadta!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-12 16:11:38 11390

Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!