|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-16 21:36:36
|
11407
|
Druszám! Ilyenkor hómunkás??? Én juliusban szoktam hómunkásnak jelentkezni. Érdekes, de nem kellek. |
|
 |
Vkoza
2013-02-12 21:30:39
|
11394
|
az akartam lenni,de most meg annyi hó lett,hogy nem nekem való ez már,nem birom én ezt idegekkel,ugyhogy megszöktem:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-12 16:22:13
|
11392
|
Szeva Druszám Te Vajákos DR!
Szerinted miért ilyenkor jár a sógorokhoz? Hómunkás az istenadta!
csá. |
|
Előzmény:
 |
kishármas
2013-02-12 16:11:38
|
11390
|
Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|