Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 21:27:29 11393

természetesen!de van még 3t vas ami szerintem ott marad,mert kicsi a kocsi,és ezek a marhák dobják a szemétbe,mert nem tudják értékelni:-)

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-02-12 16:12:09 11391

Loptál azért haza valamit?

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 13:45:58 11389

b@szhassátok,már itthon vagyok,mert reggelre lehullot 15cm hó,és holnapra még jeleznek 20cm.

40km/h tempó hazáig,170km 4,5órát tartott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!