|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-02-13 17:30:12
|
11396
|
Arany Barátom Te Jövöbelátó!
Mikor jössz a jövöhéten sac/kb.? Mert eladtam már mindent ami utban volt és üresen tátonganak a tyúkólak!
csá. |
|
 |
Gyálimanus
2013-02-12 16:22:13
|
11392
|
Szeva Druszám Te Vajákos DR!
Szerinted miért ilyenkor jár a sógorokhoz? Hómunkás az istenadta!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-02-12 16:11:38
|
11390
|
Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák. |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-02-12 09:46:47
|
11388
|
Összefújja a szél a szemetet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|