Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-12 16:12:09 11391

Loptál azért haza valamit?

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 13:45:58 11389

b@szhassátok,már itthon vagyok,mert reggelre lehullot 15cm hó,és holnapra még jeleznek 20cm.

40km/h tempó hazáig,170km 4,5órát tartott.

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-12 09:46:14 11387

Ezzel már megcsúsztál Zolikám!

Megyünk, ne aggódj!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!