Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-12 16:11:38 11390

Utána géppuska és nyílhatna is az új ( persze uniós támogatású) kutyatáp üzem. Buzi-Food. Csuhajla! Csak úgy nőnének a kutyák.

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-12 09:46:47 11388

Összefújja a szél a szemetet!

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 21:19:49 11383

Druszám! Holló a hollónak nem vájja ki a szemét! A többieket zabálták meg és mérik ki! Utána jön a békemenet és a meleg felvonulás. A buzi zsúr azért is jó ,mert nem kell az ételt melegen tartani. Önmagát melegíti. Zabálni való kis csudafalatok , cukik!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!