Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-02-12 13:45:58 11389

b@szhassátok,már itthon vagyok,mert reggelre lehullot 15cm hó,és holnapra még jeleznek 20cm.

40km/h tempó hazáig,170km 4,5órát tartott.

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-12 09:46:14 11387

Ezzel már megcsúsztál Zolikám!

Megyünk, ne aggódj!

csá.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-11 20:20:40 11381

lehet, nemkellet volna emlitenem,hogy vassal dolgozok,mert a végén még lenyomoztok és ellopjátok:-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!