|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2013-02-12 09:52:02
|
33352
|
Lehet tüzeléskor ivartalanítani, ha nagyon muszáj. De jobb megvárni míg elmúlik, mert nagyobb a kockázata. Emiatt sok orvos nem is vállalja.
A mi dokink 1 kilós súly fölött (10hetes körül) ivartalanít mindkét nemet. Van aki szerint meg kell várni az ivarérést. Én a 3-4 hónapos kort javaslom. Az ivarérést tuti nem várnám meg. |
|
A hozzászólás:
 |
witch1000
2013-02-12 09:36:34
|
33351
|
lenne két kérdésem: nősténymacskát lehet ivartalanítani akkor is, amikor ivarzik? kandúr ivartalanításánál mi az alsó korhatár?
Kösz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|