Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2013-02-12 09:52:02 33352

Lehet tüzeléskor ivartalanítani, ha nagyon muszáj. De jobb megvárni míg elmúlik, mert nagyobb a kockázata. Emiatt sok orvos nem is vállalja.

A mi dokink 1 kilós súly fölött (10hetes körül) ivartalanít mindkét nemet. Van  aki szerint meg kell várni az ivarérést. Én a 3-4 hónapos kort javaslom. Az ivarérést tuti nem várnám meg.

A hozzászólás:
witch1000 Creative Commons License 2013-02-12 09:36:34 33351

lenne két kérdésem: nősténymacskát lehet ivartalanítani akkor is, amikor ivarzik? kandúr ivartalanításánál mi az alsó korhatár?

Kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!