Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kisbergics Creative Commons License 2013-02-12 00:03:27 8510

D3s van és D700. Alkotói munkánál csak egy gép van élesben, riportnál kettő. Vegyesen dolgozom fixekkel és zoomokkal, de úgy érzem több lehetőséget nyújtana a +2FE és a tág blende mint amennyi kényelmet a zoom ad. (:

Előzmény:
Nikons Creative Commons License 2013-02-11 22:41:48 8509

Mivel dolgozol mostanában Balázs, fixekkel? Esküvőn nem fogod hiányát érezni a 24-70-esnek, vagy két gépvázzal dolgozol?

Csak kíváncsiságból kérdem. Régebben írtad, hogy D700-al nyomod aztán hirdettél egy D7000-et is ha jól emlékszem, most mi van a D800?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!