|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-02-12 09:46:47
|
11388
|
Összefújja a szél a szemetet! |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-02-11 21:19:49
|
11383
|
Druszám! Holló a hollónak nem vájja ki a szemét! A többieket zabálták meg és mérik ki! Utána jön a békemenet és a meleg felvonulás. A buzi zsúr azért is jó ,mert nem kell az ételt melegen tartani. Önmagát melegíti. Zabálni való kis csudafalatok , cukik!! |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-02-11 20:17:59
|
11380
|
Milyen gulyást? a Gulyás Zolit?!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|