Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 21:19:49 11383

Druszám! Holló a hollónak nem vájja ki a szemét! A többieket zabálták meg és mérik ki! Utána jön a békemenet és a meleg felvonulás. A buzi zsúr azért is jó ,mert nem kell az ételt melegen tartani. Önmagát melegíti. Zabálni való kis csudafalatok , cukik!!

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 20:17:59 11380

Milyen gulyást? a Gulyás Zolit?!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 19:20:11 11379

Druszám! Most néztem, hogy az éhségmenet megérkezett a parlamenthez. Viszont mindenkinek feltűnt, hogy amikor az érdiek csatlakoztak ,a sor végéről mindig tűnt el valaki. Eközben gulyást osztogattak több felé.............

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!