Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-02-11 20:22:45 11382

már elég hosszu ideje rókázok,több kevesebb sikerrel........

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 19:17:54 11378

Akkor annak soha nem lesz vége? Viszont lesz sok róka bőröd...........

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-11 18:36:36 11375

üdv!

eddig 5db a környékemen,azt hittem már elfogytak,de ma reggel megint találtam nyomokat a friss hóban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!