Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 19:20:11 11379

Druszám! Most néztem, hogy az éhségmenet megérkezett a parlamenthez. Viszont mindenkinek feltűnt, hogy amikor az érdiek csatlakoztak ,a sor végéről mindig tűnt el valaki. Eközben gulyást osztogattak több felé.............

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 18:53:45 11377

Tudsz élni az biztos! csá.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-11 18:41:13 11376

szeva! most épp tetöszerkezetet vasból. olvastam a mailt is,de otthon voltam és nem volt idöm válaszolni,mert ellenek a birkák+nemsokára a kecskék is,ja meg pénteken jólbebasztam:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!