|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-11 19:20:11
|
11379
|
Druszám! Most néztem, hogy az éhségmenet megérkezett a parlamenthez. Viszont mindenkinek feltűnt, hogy amikor az érdiek csatlakoztak ,a sor végéről mindig tűnt el valaki. Eközben gulyást osztogattak több felé............. |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-11 18:53:45
|
11377
|
Tudsz élni az biztos! csá. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-02-11 18:41:13
|
11376
|
szeva! most épp tetöszerkezetet vasból. olvastam a mailt is,de otthon voltam és nem volt idöm válaszolni,mert ellenek a birkák+nemsokára a kecskék is,ja meg pénteken jólbebasztam:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|