Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 17:59:35 11374

Nekem meg panaszkodik!! A húgy egye ki a farát! Oszt' lóhúst zabálnak.

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 17:57:36 11373

Nagy élet van érden Druszám!

Elnök úr elintézte hogy lóhussal töltött tésztát áruljanak a bevásárlóközpontokban!

Jól élnek most, megy a habzsi-dözsi!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 17:44:14 11370

Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!