Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 17:57:36 11373

Nagy élet van érden Druszám!

Elnök úr elintézte hogy lóhussal töltött tésztát áruljanak a bevásárlóközpontokban!

Jól élnek most, megy a habzsi-dözsi!

csá.

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 17:44:14 11370

Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle.

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 17:26:39 11368

Elöre is köszönöm Te Isten Király!

Hallottam valamit rihes more csajról akit Szécsényben szivlapáttal vágtak pofán párszor DE rögtön tudtam hogy Te szóba se kerülhettél!?

Tiszteled a nöi nemet , ezért mondtál a feleségednek is Igent! Egy újjal se nyúlnál ezekhez a dögökhöz , van erre lapát is nem de?!

csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!