|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-02-11 17:57:36
|
11373
|
Nagy élet van érden Druszám!
Elnök úr elintézte hogy lóhussal töltött tésztát áruljanak a bevásárlóközpontokban!
Jól élnek most, megy a habzsi-dözsi!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-02-11 17:44:14
|
11370
|
Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle. |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-02-11 17:26:39
|
11368
|
Elöre is köszönöm Te Isten Király!
Hallottam valamit rihes more csajról akit Szécsényben szivlapáttal vágtak pofán párszor DE rögtön tudtam hogy Te szóba se kerülhettél!?
Tiszteled a nöi nemet , ezért mondtál a feleségednek is Igent! Egy újjal se nyúlnál ezekhez a dögökhöz , van erre lapát is nem de?!
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|