|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-02-11 18:41:13
|
11376
|
szeva! most épp tetöszerkezetet vasból. olvastam a mailt is,de otthon voltam és nem volt idöm válaszolni,mert ellenek a birkák+nemsokára a kecskék is,ja meg pénteken jólbebasztam:-) |
|
 |
kishármas
2013-02-11 17:44:39
|
11371
|
Bicaj engem is érdekelne! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-11 17:28:00
|
11369
|
Szeva Zoli!
Mit csinálsz Bécsben? Csak nem bicajokat lopkodsz? Esetleg rókaprémet árulsz?
csá. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-02-06 21:49:55
|
11360
|
ZENGÖ TYÚK |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|