|
|
|
|
 |
kishármas
2013-02-11 17:45:16
|
11372
|
Hozzád meg én megyek lopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
 |
kishármas
2013-02-11 17:44:14
|
11370
|
Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle. |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-02-11 17:26:39
|
11368
|
Elöre is köszönöm Te Isten Király!
Hallottam valamit rihes more csajról akit Szécsényben szivlapáttal vágtak pofán párszor DE rögtön tudtam hogy Te szóba se kerülhettél!?
Tiszteled a nöi nemet , ezért mondtál a feleségednek is Igent! Egy újjal se nyúlnál ezekhez a dögökhöz , van erre lapát is nem de?!
csá. |
|
Előzmény:
 |
kishármas
2013-02-11 16:14:46
|
11366
|
Felviszem a dögöket Druszám!!!!Megyek ahhoz az érdi lókötőhöz is előtte beugrok hozzád. A héten már nem ,de a jövő héten megyek. Remélem addig nem döglenek éhen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|