Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 17:45:16 11372

Hozzád meg én megyek lopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kishármas Creative Commons License 2013-02-11 17:44:14 11370

Nem Én voltam ,áááááá dehogy!Remélem nem jön többet ,elvettem tőle a kedvét. Küldtem volna Érdre, de aztán megsajnáltam szegényt. Ott éhen halt volna vagy szappan lenne belőle.

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 17:26:39 11368

Elöre is köszönöm Te Isten Király!

Hallottam valamit rihes more csajról akit Szécsényben szivlapáttal vágtak pofán párszor DE rögtön tudtam hogy Te szóba se kerülhettél!?

Tiszteled a nöi nemet , ezért mondtál a feleségednek is Igent! Egy újjal se nyúlnál ezekhez a dögökhöz , van erre lapát is nem de?!

csá.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 16:14:46 11366

Felviszem a dögöket Druszám!!!!Megyek ahhoz az érdi lókötőhöz is előtte beugrok hozzád. A héten már nem ,de a jövő héten megyek. Remélem addig nem döglenek éhen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!