Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-02-11 17:26:39 11368

Elöre is köszönöm Te Isten Király!

Hallottam valamit rihes more csajról akit Szécsényben szivlapáttal vágtak pofán párszor DE rögtön tudtam hogy Te szóba se kerülhettél!?

Tiszteled a nöi nemet , ezért mondtál a feleségednek is Igent! Egy újjal se nyúlnál ezekhez a dögökhöz , van erre lapát is nem de?!

csá.

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-02-11 16:14:46 11366

Felviszem a dögöket Druszám!!!!Megyek ahhoz az érdi lókötőhöz is előtte beugrok hozzád. A héten már nem ,de a jövő héten megyek. Remélem addig nem döglenek éhen.

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-01-30 21:04:18 11346

Szeva Zoli!

Meghalt ez a fórum, pályázok én is át máshová, egyébként a fészen vannak, csá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!