|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-02-11 18:36:36
|
11375
|
üdv!
eddig 5db a környékemen,azt hittem már elfogytak,de ma reggel megint találtam nyomokat a friss hóban. |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-02-11 16:12:53
|
11365
|
Mennyi róka végezte már be? |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-01-30 21:12:03
|
11347
|
hát én meg ott nem vagyok:-),itt rohadok bécsben,
egyébként meghalt megint egy rókakoma,tegnap éjjel 11kor hivott az egyik barátom,hogy sikerült kilöni de van még kettö,ugyhogy én is lesben állok,ha otthon vagyok,
csá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|