Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2013-02-10 16:15:44 4213

99%, hogy leejtették, vagy odaverték valahova az objektívet.

Azt, hogy mekkora a kár, csak azután lehetne megmondani, miután kiderült, hogy tört-e el benne belül valami, vagy sem.

Előzmény:
z.ozzy Creative Commons License 2013-02-10 14:50:35 4212

Üdv Mindenkinek!

 

Van, ill volt egy s7000-sem, amit testvéremnek odaadtam ajándékba. Pár nap után szoltak, hogy az objektív nem megy vissza, ill homályos a kép, nem fókuszál(szerintem leejtették, de sunnyognak)

Kérésem lenne, hogy mennyire javítható az ilyen probléma, érdemes e egyáltalán foglalkozni vele.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!