Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bergli Creative Commons License 2013-02-10 10:36:33 383

Nem tudom mire használnád de egyszerübb egy fólia tömlőbe gyüjteni és onnan elhasználni.Te már igen tiszta metánt akarsz.Miért is?

Előzmény:
G-Atti Creative Commons License 2013-02-05 21:48:04 382

én arra gondoltam hogya co2 -t nyomás alá helyezve cseppfolyósítani kellene,és akkor csak a metán maradna vissza...nemde?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!