Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cannonball Creative Commons License 2013-02-06 12:23:29 133

De pontosan mit szeretnél, milyen fénybeállításokkal exponálni? Beállított (modell)fotózásnál belefér, hogy full manuálban próbaképekkel beállítod a villanási erőt. Nekem még 1 kép nem volt jó, amit a gép mért, és vezérelt...úgyhogy nem is erőltetem a ttl-t ilyen esetben.

Előzmény:
plamboHUN Creative Commons License 2013-02-06 07:34:16 130
No igen, az van is, muzsikál is :-)
Csak ugye a ttl jeletnem viszi át..
Ezért gondoltam, hátha létezik vmi kábeles megoldás,csak ennyire nem ástam bele még magam a vakuzás témába

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!