Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Nikons Creative Commons License 2013-02-06 10:25:39 131

Persze hogy létezik megoldás. Ott a TTL kábel canonhoz , van mindenféle utángyártott verzió belőle.

Létezik 10m-es is .

Előzmény:
plamboHUN Creative Commons License 2013-02-06 07:34:16 130
No igen, az van is, muzsikál is :-)
Csak ugye a ttl jeletnem viszi át..
Ezért gondoltam, hátha létezik vmi kábeles megoldás,csak ennyire nem ástam bele még magam a vakuzás témába

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!