|
|
|
|
 |
j ó z s i
2013-02-05 10:45:59
|
2532
|
Szia!
Én sem látok rajta gallért. :)
Lehet hogy nincs és nem is lesz?
4hónapos a testvére már búg rendesen az hím lesz, ő meg szerintem tojó lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
veggie83
2013-02-04 17:52:20
|
2531
|
Szia Józsi!
A fehéres fiókák mind rózsaszínes szemmel születnek, így sokan albínónak nézik őket. :)
A leírás alapján ő Pink színváltozat lehet. Arra jellemző a pirosas írisz, és a rózsaszínes lenyomat a testen. A gallérja milyen színű, sajnos az nem látszik a képen.
Örülök, hogy a himlő után ilyen szépen helyrejött. :) |
|
Előzmény:
 |
j ó z s i
2013-02-04 15:47:21
|
2530
|
Szia veggie83
Szerinted ez a kacagó milyen színű?
Kicsinek ezt gondoltam albínónak a szeme miatt, de azóta már nem teljesen fehér hanem olyan rózsaszines. A szeme még mindig pirosas árnyalatú. Látok a nyakon mintha új tollak jönnének neki. Sajnos a csőre a himlő miatt deformált lett.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|