Keresés

Részletes keresés

j ó z s i Creative Commons License 2013-02-05 10:45:59 2532

Szia!

Én sem látok rajta gallért. :)

Lehet hogy nincs és nem is lesz?

4hónapos a testvére már búg rendesen az hím lesz, ő meg szerintem tojó lesz.

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2013-02-04 17:52:20 2531

Szia Józsi!

 

A fehéres fiókák mind rózsaszínes szemmel születnek, így sokan albínónak nézik őket. :)

 

A leírás alapján ő Pink színváltozat lehet. Arra jellemző a pirosas írisz, és a rózsaszínes lenyomat a testen. A gallérja milyen színű, sajnos az nem látszik a képen.

Örülök, hogy a himlő után ilyen szépen helyrejött. :)

Előzmény:
j ó z s i Creative Commons License 2013-02-04 15:47:21 2530

Szia veggie83

Szerinted ez a kacagó milyen színű?

Kicsinek ezt gondoltam albínónak a szeme miatt, de azóta már nem teljesen fehér hanem olyan rózsaszines. A szeme még mindig pirosas árnyalatú. Látok a nyakon mintha új tollak jönnének neki. Sajnos a csőre a himlő miatt deformált lett.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!