Keresés

Részletes keresés

*tegla* Creative Commons License 2013-02-04 07:00:14 33348

Helló!

 

Már nem a régi, keveset mozog, az erejét szépen beosztja. Eszik, iszik, alszik, reklamál a kajáért, szóval egyébként egészségesnek mondanám ...

 

TéglaMiki

 

A hozzászólás:
witch1000 Creative Commons License 2013-02-04 01:16:42 33347

nemár!!! és egészséges?

Gratulálok!

Előzmény:
*tegla* Creative Commons License 2013-02-03 16:52:13 33346

Pascal februárban betöltötte a 22. évét ...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!