Sziasztok
Bocsi, a kérdésért, de nem tudom mit csináljak és tinektek biztos van tapasztalatotok.
Van egy ivartalaniott 2 éves fiu thay sziámim .
Ezidáig nem vettém észre soha hogy eszi a vizipálmámat, most viszont csütőrtőkőn igen.
Utánna olvastan és van ahol azt irják mindene mérgező van olyan is aki ajálja a cicáknak.
Most ez hogy van tapasztalatotok?
Nem szeretném ha a cicánknak baja esne tőlle.
Mig jo idő volt kijárt a kertbe füvet enni.
És az a baj péntek ota nem eszik,nem iszik, tegnap voltunk állatorvosnál vérvétel meg minden,de nem tudja mi a baja, mérgezés nincs,azt mondja talán rosszat evett,vagy virus.
most jutott eszembe a vizipálma létezik ettől lenne rosszul?
Kőszőnőm tapasztalataitokat, vagy tanácsaitokat.
Üdv. Terézia
|