Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ulfang Creative Commons License 2013-02-01 18:26:59 391

Egy szibériai csíkos mókust én is szeretnék :-p,sztem a macskáim is örömmel fogadnák, naaagyon szeretnek "mozizni, csak a mókuska nem bírná sokáig a "kiképzést" :-(
 Innen jó a kilátás. Bettyke éppen unatkozik.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-02-01 15:26:16 390

A Maine Coon topicban már megmondták neki az őszinte tenyésztői véleményüket :-)

 

 

Átlag félévente másmilyen állatot keres ( Sziasztok!Minden vágyam egy szibériai csikos mókus,ha esetleg valaki tudna segiteni .. ) lehetőleg ajándékba...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!