Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2013-02-01 16:24:08 8501

Ha munkára is fotózol, akkor tudod jól hogy nem az számít mit mond a sok lájkoló, nem az számít hogy te miként értékeled a képet, hanem hogy a megrendelő elfogadja vagy sem. 

 

Na a facebookon a "megrendelő" a tömeg. A sok lájk pedig az elfogadás mérőszáma. A szint meg a béka feneke alatt... 

Előzmény:
Nikons Creative Commons License 2013-01-31 22:17:09 8499

Nekem is van facebook oldalam, de az ilovepecsre nem töltök.

Én van amit munkára csinálok előre dolgozom, és van amit kedvtelésből készítek és van az a kép amire

azt mondom, hogy na ezt nem lehet még egyszer megcsinálni, de a legtöbb esetben lehet ütősebb képet lőnni

kellő idővel és energiával megspékelve.

A facen lájkoló laikus amatőrök véleménye meg egy dolog, a fotós már a gomb lenyomásakor érzi,látja hogy egyedit alkotott e vagy sem.

Ha egyedit készített akkor a kollégák is el fogják ismerni (már a nem elfogultakra gondolok).

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!