|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2013-02-01 16:24:08
|
8501
|
Ha munkára is fotózol, akkor tudod jól hogy nem az számít mit mond a sok lájkoló, nem az számít hogy te miként értékeled a képet, hanem hogy a megrendelő elfogadja vagy sem.
Na a facebookon a "megrendelő" a tömeg. A sok lájk pedig az elfogadás mérőszáma. A szint meg a béka feneke alatt... |
|
Előzmény:
 |
Nikons
2013-01-31 22:17:09
|
8499
|
Nekem is van facebook oldalam, de az ilovepecsre nem töltök.
Én van amit munkára csinálok előre dolgozom, és van amit kedvtelésből készítek és van az a kép amire
azt mondom, hogy na ezt nem lehet még egyszer megcsinálni, de a legtöbb esetben lehet ütősebb képet lőnni
kellő idővel és energiával megspékelve.
A facen lájkoló laikus amatőrök véleménye meg egy dolog, a fotós már a gomb lenyomásakor érzi,látja hogy egyedit alkotott e vagy sem.
Ha egyedit készített akkor a kollégák is el fogják ismerni (már a nem elfogultakra gondolok).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|